Flor De Cactus, La Graciosa Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 130 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo van 130 vierkante meter biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de Mirador del Río, die op 2 km verderop ligt.

    Gasten de Montaña Amarilla op 10 minuten rijden vinden en het centrum van Caleta de Sebo binnen 5 minuten te voet bereiken. Buceo La Graciosa is op minder dan 150 meter afstand van deze 3-slaapkamer villa gesitueerd.

    De ramen van de gesitueerde in Caleta de Sebo Flor De Cactus, La Graciosa Villa kijken uit over de zee. Tot de badkamerfaciliteiten van het vakantiehuis behoren ook een douche. De badkamers hebben ook een haardroger en handdoeken voor uw gemak.

    Je kunt gebruik maken van een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken. Gasten kunnen Europese gerechten proberen in Restaurante El Marinero, geplaatst op 5 minuten loopafstand ervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000350160000692190000000000000VV-35-3-00048837,VV-35-3-0004883

    Kameropties bij Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo

    De ramen van de gesitueerde in Caleta de Sebo Flor De Cactus, La Graciosa Villa kijken uit over de zee. Tot de badkamerfaciliteiten van het vakantiehuis behoren ook een douche. De badkamers hebben ook een haardroger en handdoeken voor uw gemak.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Skyline foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Buitenkant foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Buitenkant foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Voorzieningen foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Restaurant foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Voorzieningen foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Kamer foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Kamer foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Kamer foto Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo Kamer foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 130 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van strand Flor De Cactus, La Graciosa Villa?
      Gasten van strand Flor De Cactus, La Graciosa Villa kunnen onder andere de Montaña Amarilla (4 km), het eiland La Graciosa 2) en de Mirador del Río 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Flor De Cactus, La Graciosa Villa Caleta de Sebo